Кој не би ѝ го дал тоа што го бара, кога ќе се облече вака? Кајли Џенер во „убиствена“ комбинацијата

12 март, 2021
кајли џенер

Дали некој има четвртина паричка? – праша Кајли сликана пред автоматот.

Американската ријалити sвезда и најмладата милијардерка на светот, Кајли Џенер (23) е личност која често менува автомобили, боја на коса и стајлинзи, а ги воодушеви обожавателите со својата нова комбинација.

Имено, познатата старлета сега позираше во црно-бела „ретро“ комбинација од глава до пети, во која го истакна своето бомбастично тело и го запали интернетот.

Кајли позираше пред машината за пијалоци и го покажа своето занесно тело, а многумина велат дека на новите фотографии изгледа како нејзината постара сестра Кендал Џенер – која со години е ангел на Викторија.

Дали некој има четвртина паричка? – иронично праша Кајли и собра скоро 11 милиони лајкови за две објави.


„Мојата муза засекогаш“, „Најбезобразна од сите“, „Гориш“, „Вистинската лавица“, беа коментарите на верни обожаватели кои велат дека нејзиниот задник никогаш не бил поголем, а половината никогаш потесна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris