Која е причината? Џорџ Клуни и Бред Пит со години не комуницираат!

4 март, 2021
bredii

За нивната врска се пишуваше скоро 10 години. Поранешните пријатели Џорџ Клуни и Бред Пит ги оладија односите по нивните тогашни партнери, Стејси Киблер и Анџелина Џоли, кои имаа јавна тепачка на социјалните мрежи.

Конфликтот, наводно, бил предизвикан од Џорџ кој напишал на неговиот Твитер: „Не би било лошо да се дружам со Бред Пит на дневна основа“. Конфликтот понатаму се префрли на момчињата. Имено, како дел од објавата на номинираните за Оскар, Бред Пит, на новинарско прашање дали може да го победи Џорџ Клуни, рече: „Ако ме прашувате мене, ќе му ги доделев сите награди на Џорџ. Покрај тоа, ние треба да измислиме друга награда за тој да може да ја освои ’. Денес е напишано дека тие не разговарале со години.

Brad Pitt

„Кога станува збор за нивната врска, сето тоа се враќа во времето кога Бред беше со Анџелина, која никогаш не го претпочиташе Клуни затоа што чувствуваше дека има лошо влијание врз нејзиниот тогашен сопруг“, ја започна приказната инсајдерот на списанието „Стар“.

Тој подоцна истакна дека Анџелина верува дека токму Џорџ бил виновен што Бред се разделил од неа и децата. Тие се оддалечија кога Бред реши да престане да пие. После тоа, тие скоро и да не разговараа, особено на 50-тиот роденден на Џенифер Анистон.

clooney

Она што сè уште игра голема улога е сегашниот семеен живот на Џорџ. Имено, тој веќе три години ужива во родителството со сопругата Амал, која ги има тригодишните близнаци Ела и Александар. „Кога има слободно време, тој сака да се дружи со неговата сопруга. Не му недостасува минатото, особено затоа што денес веќе немаат веќе ништо заедничко“ – заклучи изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi