Која изгледа подобро? Лејди Гага и Анастасија Ражњатовиќ во скоро идентичен фустан – па дури и сличен накит!

31 јули, 2021
325560_lejdigagaanastasijaraznatovic_ff

На радост на модата и обожавателите Стефани Џерманота, попозната како Лејди Гага, објавен е трејлер за филмот House of Gucci, во кој поп -sвездата ја игра Патриша Реџиано.

И додека обожавателите на поп дивата воздивнуваат поради фактот дека таа е талентирана во актерството исто како и во музиката, забележавме нешто друго: фустан што го видовме неодамна на Анастасија Ражнатовиќ!

Имено, Гага носи црн фустан со розови точки и нагласени раменици, додека неодамна ја видовме Анастасија во спот за песната „Готово“ во сличен модел со, сепак, поголем puffy ефект во пределот на рамената, деколте во форма на срце и црвеникави полка точки. Сепак, моделот несомнено е сличен, а американската sвезда и српската пејачка носеа сличен накит: кратки златни ѓердани!

Иако фустаните не се идентични, тие за малку се и го изразуваат духот на осумдесеттите години, и секоја го носи извонредно на свој начин.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi