КОНЕЧНО: Филмот за Михаел Шумахер што сите го чекавме – семејството на легендарниот возач ГО ПРЕКИНА МОЛКОТ! (ВИДЕО)

26 август, 2021
304790_bez-naslova_f

Конечно излезе трејлерот за документарецот за легендарниот возач на Формула 1, Михаел Шумахер!

Јавноста го нема видено Шумахер од несреќата што ја доживеа на скијање во 2013 година, и оттогаш неговиот живот се чува во строга тајност.

Во документарниот филм што не очекува на 15 септември на Нетфликс, ќе дознаеме непознати детали од неговата славна кариера и шампионски денови за кои досега не се зборувало, а неговата здравствена состојба, она што најмногу ги интересира, нема да биде во фокусот.

Во трејлерот, кој беше објавен денеска, ја гледаме неговата сопруга Корина, како и неговите деца Џина и Мик, кои зборуваат за нивниот однос со славниот возач во Формула 1.

Досега, тие се обидуваа да го задржат приватниот живот целосно за себе, но конечно одлучија да зборуваат за теми за кои сигурно нема да им биде лесно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi