КОНЕЧНО ГО ПРЕКИНА МОЛКОТ! Бритни прв пат зборуваше по теоријата дека е затворена (ВИДЕО)

18 април, 2021
brit-video-660x450

Иако избегнува интервјуа во широк лак, Бритни Спирс сепак одговара на некои жешки прашања од време на време преку нејзиниот Instagram. Во последно време ја натрупаа многу – пејачката не ја коментираше правната битка во која наводно сака да се ослободи од старателството што го има нејзиниот татко Џејми, заедно со адвокатскиот тим.

Краток и прилично јасен коментар пристигна во форма на кратко видео, во кое Бритни најавува дека ќе одговори на најчесто поставуваните прашања што ги добива од обожавателите.

„Тука сум да одговорам на вашите прашања и првото нешто е дали чувствувам вртоглавица додека се вртам во дневната соба? Да, многу ми се врти, но јас сум танчерка, така што сè е во ред се додека се концентрирам на една точка “, ја започнува својата презентација со препознатлив смешен тон.

„Друго прашање што често ме прашувате е – Што значи црвениот фрижидер на мојот Instagram? Само ми изгледаше кул, црвено и старомодно “, продолжува Бритни и доаѓа до прашањето што ги интересира нејзините обожаватели и светската јавност.

Нејзиното проблематично однесување во 2007 и 2008 година доведе до тоа да има старатели кои управуваат со нејзините пари, да одлучат дали ѝ е дозволено да вози автомобил, па дури и дали смее да има момче.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi