Конечно се огласија Џеј Ло и Алекс: Дали ова значи дека тие се уште се заедно? Или сепак…?

14 март, 2021
xej]

Денес, американските медиуми објавија дека Џеј Ло и нејзиниот партнер, поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез, ја раскинале свршувачката и веќе започнале со поделба на работите.

Но, двајцата сега проговорија и рекоа дека тоа не е сосема точно.

Имено, Џеј Ло и Алекс велат дека „во моментов работат на некои работи во врската“, и дека тоа не било „предизвикано од ниту една трета страна“.

Бидејќи првичните вести и паузата дојдоа од извори блиски до парот, се дознава дека во петокот работите биле „навистина лоши“.

Џенифер и Алекс се во врска четири години, а свадбата ја одложуваа неколку пати. Таа моментално снима филм во Доминиканската Република, а Алекс е во Мајами.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris