Кортни Кардашијан во црвено бикини: Со својата последна објава, остави малку простор за фантазирање (ФОТО)

31 јануари, 2021
1394469

Во костим за капење што само ретки жени би се осмелиле да го носат, најстарата од сестрите Кардашијан самоуверено позира во базенот, а за објавената фотографија за помалку од 24 часа собра повеќе од 3 милиони лајкови.

Околу 109 милиони луѓе ја следат најстарата од сестрите Кардашијан, 41-годишната Кортни Кардашијан, мајка на три деца, која ги полнеше колумните во весниците во последните месеци со тоа што јасно стави до знаење дека не сака нејзините деца и нејзиниот приватен живот да бидат достапни 24 часа на ден за јавноста.

Но, тоа не значи дека Кортни не сака да се покажува, особено затоа што го донесе своето тело во топ форма. Во минијатурно црвено бикини, што малку ѝ оставаше на фантазијата, таа позираше излегувајќи од базенот, а на фотографијата, за помалку од 24 часа, собра повеќе од 3 милиони лајкови.

Црвеното бикини кое го носеше Кортни ретко би се осмелиле да го носат токму затоа што крие многу малку и бара многу храброст.

„Малку забава на сонце“, напиша таа под фотографијата и почнаа да течат комплименти.

Инаку, пред два дена Кортни ги воодушеви сите со фотографија на која позираат од позади заедно со нејзината помлада сестра, манекенката Кендал Џенер, а во преден план е задникот во танга костими за капење.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris