Кожна Versace сукња одлично ѝ прилега иако не е класично слаба: Селена Гомез потполно го промени имиџот

9 септември, 2021
272671_profimedia0348777644_ff

Талентираната актерка и пејачка Селена Гомез привлекува внимание каде и да се појави, а со своите модни избори докажува дека е девојка со префинет вкус.

Иако Селена во изминатите месеци се здебели неколку килограми повеќе, тоа не ја спречува да блесне во шик комбинации на облека, па на снимањето на забавно шоу се појави во црн стајлинг составен од кожено здолниште од модната марка „Версаче “и маичка со длабоко деколте.

Од додатоците, Гомез носеше торба во нане боја, а црните сандали со потпетици беа полн погодок.

Селена наскоро пред публиката ќе ја претстави новата серија наречена „Only Murders in the Building“, каде што игра една од главните улоги.

<p>Od preslatke tinejdž zvezde preko noći se pretvorila u elegantnu damu, a to se publici veoma dopada.</p>
<p>Od preslatke tinejdž zvezde preko noći se pretvorila u elegantnu damu, a to se publici veoma dopada.</p>
<p>Od preslatke tinejdž zvezde preko noći se pretvorila u elegantnu damu, a to se publici veoma dopada.</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi