Кралицата на поп музиката никогаш побезобразна: Мадона во седмата деценија се фотографираше како за еротско списание

29 март, 2021
profimedia-0027599963-830x0

Таа на провокативните фотографии позира во црн провокативен градник и гаќички во заводливи пози

Кралицата на попот, Мадона (62), направи целосен хаос на социјалните мрежи кога објави три нови фотографии кои го запалија Интернетот.

Мадона отсекогаш важеше за „скандал мајстор’’ а во текот на целата своја кариера се истакнуваше затоа што се осмелуваше да го направи она што повеќето не можеа.

Имено, овој пат, иако е во седмата деценија, кралицата на поп музиката „прикачи“ три неверојатно провокативни селфија на својот Инстаграм профил.

Сите три потсетуваат на модели од еротски списанија, а она што Мадона дефинитивно никогаш не го изгубила е нејзиниот сексапил.

Таа на провокативните фотографии позира во црн провокативен градник и гаќички во заводлива поза.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi