Кралското семејство го ПОКАЖА БЕБЕТО и го откри ИМЕТО НА НАСЛЕДНИКОТ – ова е името на момчето! (ФОТО)

20 февруари, 2021
princeza

Прекрасно

Принцезата Евгенија пред неколку дена роди момче, а се породи во Лондон, во истата болница каде што се роди и таа.

Сега, гордата мајка ја објави првата семејна слика на својот Instagram, каде го покажа бебето, но го откри и името на бебето.

– Сакаме да ве запознаеме со Август Филип Хок Бруксбанк. Ви благодариме за многуте прекрасни пораки. Нашите срца се полни со љубов кон ова мало човече, зборовите не можат да изразат. Возбудени сме што ги споделуваме овие слики со вас – напиша принцезата покрај сликите, а потоа објасни во Story по кого беше крстено бебето:

– На роденденскиот викенд на неговиот дедо, размислувајќи за мојот дедо, ви го претставуваме нашето мало момче. Името го добило по неговиот прадедо и двајцата пра х5 прадедовци. Август Филип Хок Бруксанк.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi