Крис Џенер ги следи сопствените ќерки: И таа лансира своја сопствена линија

24 февруари, 2021
02c1f1b0d810d6a2f5f61456191d100c

Кланот Кардашијан-Џенер има голем број лични брендови, вклучувајќи ги линиите за козметика и шминка на Ким и Кајли, а сега е време и мама да претстави нешто во тој профитабилен бизнис.

Крис Џенер е менаџер на своите ќерки, кои потпишуваат разни линии за козметика, но наскоро таа своето име ќе го стави на производите за убавина.

Неодамна регистрираше неколку марки за маскирање кои го носат нејзиното име.

Во едно од интервјуата таа изјави дека отсекогаш бил нејзин сон да има своја линија на козметика.

Ким и Кајли потпишуваат успешни линии на шминка и разни формули против стареење, а мама наскоро ќе им се придружи на тоа патување. Крис успешно ги држи сите конци во свои раце, кога станува збор за деловната активност на ова славно семејство.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi