Крис Џенер на Твитер шпекулира за бременоста на Кендал, фановите полудуваат!

27 март, 2021
крис

Ако сте запознати со семејството Кардашијан-Џенер, веројатно знаете дека Кендал е единствената од сестрите што нема деца.

Нејзината мајка ги збуни обожавателите со кратка објава на нејзиниот профил на Твитер. „Можеш“, напиша таа покрај емотиконот на шише за бебешка цуцла и ја обележа Кендал во објава.

На што Кендал и одговори:

Сепак, тоа време беше доволно за многу фанови да се запрашаат дали Кендал е навистина бремена. „Чекај, што?“ „Дали Кендал е бремена?“, Напишаа тие.

Ова не е прв пат изјавата на Крис да предизвика гласини за бременоста на Кендал. Пред три години, таа коментираше на фотографијата на сите сестри Кардашијан-Џенер со зборовите „неверојатна мајка“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris