Криси Тајген носи моден детал што не враќа во детството!

14 февруари, 2021
крири

„Зошто не носиме само накит и налепници?“, Праша Криси Тајген на својот профил на Инстаграм уште во декември, и се чини дека не беше само прашање затоа што уште поновите фотографии може да ја видат како дополнително блеска благодарение на налепниците.

Изгледот, кој најверојатно е благодарение на ќерката на Криси, Луна, нè фрла во деновите на детството и се обидува да ги пресоздаде студените погледи на „Девојчето од иднината“ и „Месечинскиот воин“. Мора да признаеме дека овој изглед на „шминка“ изгледа многу забавно и не се сомневаме дека ќе оживее кај оние кои не се плашат да експериментираат и се во контакт со детето во нив.

А, за оние кои не се сигурни да излезат на улица со залепени кристали, но ги заинтригира овој потенцијален тренд, на Инстаграм има различни филтри со кристали со чија помош можете да видите како изгледа ова како Криси и Кортни ви одговара.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi