Криси за Меган: „Овие луѓе нема да запрат додека таа не дојде до спонтан абортус“

7 март, 2021
кри

Во пресрет на големото интервју на Меган Маркл и принцот Хари со Опра Винфри, во кое војводите од Сасекс ќе ја кажат целата вистина за причините за напуштањето на кралското семејство и нивниот живот во Америка и понатамошни планови, британските медиуми, наводно, на барање на британскиот суд, возвратиле со удар на Меган и ја обвиниле за злоупотреба на вработените во судот пред да замине за Америка.

Бидејќи Меган го загуби второто дете поради спонтан абортус во јули минатата година, и сега е повторно бремена, поранешната манекенка Криси Тајген, сопругата на пејачот Џон Леџенд, која минатата година го загуби третото дете поради спонтан абортус, е загрижена за Меган од страв од оние што ја прогонуваат нема да запрат сè додека ова дете не загуби на ист начин.

meghan markle princ harry

“Ова срање со Меган Маркл почнува да ме допира премногу. Овие луѓе нема да престанат додека таа доживее спонтан абортус. Само заебајте се”, напиша Криси на својот Твитер профил. Да се потсетиме, ова е втор пат Криси да застане во одбрана на војвотката од Сасекс. За прв пат тоа го стори во ноември минатата година, кратко откако таа и нејзиниот сопруг го загубија синот поради спонтан абортус. Потоа го бранеше написот на Меган во Њујорк Тајмс во кој војвотката го опиша својот спонтан абортус за кој јавноста не знаеше дотогаш.

chrissy teigen

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris