Кристијано Роналдо на неверојатен начин и го честиташе роденденот на Џорџина

27 јануари, 2021
кики

Џорџина Родригес, во јавноста најпозната како девојка на славниот фудбалер Кристијано Роналдо, денес го слави својот 27-ми роденден, а Кристијано по тој повод објави заедничка фотографија на својот Инстаграм профил.

„На здравје, љубов на мојот живот“, напиша тој во описот на фотографијата.

Џорџина позираше во провокативен црвен фустан кој ги истакнуваше нејзините атрибути, а Кристијано насмеан од уво до уво се скри зад неа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris