ЛАЖЕЛА: Меган Маркл како дете била опседната со кралското семејство! (ФОТО)

6 јули, 2021
f01321c311a5e84e9de96e4a99ec31a3367bda33

Во легендарното интервју со Опра Винфри, Меган Маркл изјави дека не знаела ништо за кралското семејство.

Меган Маркл излажала кога јавно рекла дека „никогаш не истражувала за принцот Хари и кралското семејство“, тврди нејзината колешка актерка од серијата „Real Housewives“.

Меган Маркл била фотографирана пред Бакингемската палата кога имала 15 години и сите овие години била опседната со кралското семејство!

Растејќи, Меган Маркл сонуваше да се сретне со принцот и да замине за Лондон. Додека била студентка, на сите страни лепела фотографии од принцезата Дијана и обожавала филмови со принцези и обични девојки кои се среќаваат со принцови.

– Нон стоп зборуваше за Дијана, ја имитираше во облеката, позираше пред огледалото – вели нејзината пријателка.

На крајот, стигна до Лондон и успеа да се фотографира пред Бакингемската палата. Меган седи на оградата, а во позадина е Бакингемската палата. На сликата, Меган Маркл има 15 години, а со неа е и Нинаки Прајд.

За време на бомбастичното интервју со Опра Винфри, кое предизвика тектонско нарушување во односот помеѓу кралското семејство и војводата и војвотката од Сасекс, Меган Маркл тврдеше дека не знае ништо за кралското семејство пред да се сретне со принцот Хари.

– Апсолутно е невозможно Меган Маркл да не знае кој е нејзиниот иден сопруг – вели Леилани.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi