Лажен профил со голи фотки на Хелена Роза кружи на Инстаграм (ФОТО 18+)

19 февруари, 2021
helena

Голите фотки на поранешната македонска ТВ водителка Хелена Роза се најдоа на лажниот профил на Инстаграм, helenaroza.private.

Веднаш реагираше Хелена од Нов Зеланд, каде што живее со семејството и ги замоли фановите и пријателите да го пријават лажниот профил со експлицитните фотки.

Таа објасни дека и нејзе и се случило нешто слично, на она што кај нас беше познато како „Јавна соба“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi