Леонардо ди Каприо и неговата 23 години помлада девојка пред раскинување?

4 јуни, 2021
profimedia-0437853186

Често се мета на критики поради разликата во возраста

Актерот Леонардо ди Каприо се стекна со светска слава со улогата во „Титаник“ и стана еден од најпосакуваните ергени во Светот. Во текот на својата кариера смени голем број девојки, а последните три години беше во врска со 23-годишната манекенка Камила Мороне. Дали ќе успее да го задржи актерот или Леонардо ќе посегне по нова врска, останува да видиме. Странските медиуми пишуваат дека парот неодамна се оддалечил, не се појавуваат заедно во јавност и нивната врска е скоро пред раскинување.

Извор близок до парот за странските медиуми изјавил дека актерот поминува многу време на снимањето на филмот „Killers of the Flower Moon “ во Оклахома, а се чини дека тоа им нанело штета на нивната врска. „Кога е на работа, Лео се исклучува од остатокот од светот за да се концентрира на она што го прави. Очигледно, недостатокот на комуникација доведе до прегревање на Камила“, рекол изворот.

Да потсетиме, Леонардо и 23 години помладата девојка јавно ја објавија својата врска во април 2018 година, а во последните три години имаше неколку шпекулации за бремености и свадби. Една од причините зошто ова дуо е толку интересно за јавноста е секако големата разлика во возраста, поради што тие честопати се мета на критичари кои би тврделе дека модел по возраст може да му биде ќерка на актерот. Но, ваквите коментари беа игнорирани истовремено.

„Имаше бројни врски со голема разлика во возраста помеѓу партнерите, како во Холивуд, така и низ целиот Свет. Мислам дека сите имаме избор, а мојот избор е Леонардо. Разбирам дека некои луѓе се фасцинирани од нашата врска, веројатно и јас би била љубопитна да сум на нивно место “, рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi