Лили Ален се врати на сцената – со стил!

17 август, 2021
profimedia-0626648671-e1629050260151-790x559 (1)

Пејачката Лили Ален влезе на сцената пред околу 15 години и низа хитови, но во последно време изгледа дека поминува помалку време под центарот на вниманието. Иако во 2019 година објави дека работи на нов албум, се чини дека барем привремено го замени микрофонот со различна сцена – театарска.

Во театарот Noel Coward на Вест Енд, таа ја игра главната улога на Џени во претставата 2:22 A Ghost Story, за која доби бројни позитивни критики.

На својот профил на Инстаграм, за премиерата таа објави фотографија на која е во драматично црн фустан на Taller Marmo, обрабен со пердуви, наведувајќи дека настапот на Вест Енд е врв на нејзината кариера и дека можеме да очекуваме повеќе изгледи со пердуви, капи и очила за сонце при напуштање на театарот. Едвај чекаме!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi