Љубов на планина: Елена Стефановска на Копаоник ужива со Бојан (фото)

11 март, 2021
zivot so stil

Познатата македонска ТВ водителка на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска, откако откри кој е мажот што го освои нејзиното срце, редовно покажува  дека нивната љубов е се посилна.

Елена заедно со својот партнер Бојан Најдоски и покрај коронавирусот изминатата 2020, а и во Новата 2021 година уживаше на патувањата во: Турција, Хрватска, но и во македонските краеви – Охрид, Маврово…

Стефановска деновиве одмара од секојдневните обврски и снимања, а батериите ги полни на едно од најубавите планински туристички места во регионот – Копаоник.

Профилот на Инстаграм секојдневно го полни со нови фотографии од зимската романса на Копаоник, а дека е хедонист во поим, докажуваат моментите од појадокот, па се до капењето во топол базен на отворено.

Меракот за сите сетила за Елена и Бојан трае од утро до марк, а дека на нивната љубов и нема граници покажува и фотографијата на која не можат да ги скротат страстите и љубовните напливи и додека уживаат во пијачката на снегот.

Љубов на планина, гласи описот на фотографијата на вљубените гулапчиња.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi