ЉУБОВ во ТИРКИЗНО МОРЕ! Џастин и Хејли на одмор во Грција! (ФОТО)

5 јули, 2021
454557_dyastin_f

Суперѕвездата Џастин Бибер и неговата сопруга американската манекенка Хејли се на одмор во Грција, на сѐ попопуларниот остров Милос, што е нов тренд наместо на островот Миконос кога станува збор за дестинацијата што ја сака џет-сетот.

Иако се чувствуваше како да бракот отсекогаш бил дел од неговата судбина, Џастин Бибер призна дека личните проблеми ја оптоваруваат неговата врска и заедницата со Хејли во првата година од бракот.

– Првата година од бракот беше навистина тешка. Само што немаше доверба – изјави пејачот за странските медиуми и објасни:

– Имаше од сите оние работи што не сакате да ѝ ги признаете на личноста со која сте, затоа што е застрашувачко. Вие не сакате да ја исплашите со реченицата „Јас се плашам“.

Двајцата денес функционираат подобро од кога било и се фокусирани на „создавање на своите моменти како двојка, семејство, во кои ги градат овие спомени“.

Во интервју за „ Billboard “ тој откри како се пронашол себе си, како му помогнала сопругата Хејли во тоа, како и кои карактеристики на личност најмногу сака кај неговата сопруга.

Како што изјави, карактерот на неговата сопруга е според правилата. Таа има свој распоред, рутина и е многу одговорна. На крајот од разговорот, пејачот рече дека Хејли е единствената причина зошто може да разбере дека преземањето одговорност е единствениот начин да се одржи начинот на живот што тој го посакува.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi