Лопез во нови улоги: Ќе игра убиец во нов филм на Netflix

4 февруари, 2021
pjimage-2_QHR6kyT

Џенифер работи „со полна пареа“, а покрај нејзиниот нов ангажман во филмовите на Netflix, гледачите наскоро ќе можат да ја гледаат и во романтичните комедии „Marry Me“ и „Shotgun Wedding“.

Латино дивата Џенифер Лопез (51) по кратка пауза се посвети на проекти. „Variety“ известува дека таа ќе глуми во акциониот филм на Netflix „Mother“ во кој ќе глуми убиец кој не престанува да се крие за да ја заштити ќерката што ја напушти додека бегаше од опасен човек.

Покрај тоа, Лопез подготвува уште една соработка со Netflix. Тоа е адаптација на романот на Изабел Малдонадо „The Ciphe“. Актерката ќе го отелотвори ликот на агент на ФБИ, кој се вклучува во случајот на сериски убиец.

Џенифер работи „со полна пареа“ и гледачите наскоро ќе можат да ја гледаат во романтичните комедии „Marry Me“ и „Shotgun Wedding“. Филмот „Marry Me“ треба да се појави во кината на 14-ти мај. Нејзин партнер е Овен Вилсон (51).

И во филмот „Shotgun Wedding“ нејзиниот партнер требаше да биде актерот Арми Хамер (34), но таа се повлече поради скандал со канибализам. Неговите пораки кои се граничат со сексуален канибализам, но и силување, „протекоа“ во јавноста. Иако нема официјална потврда дека ова се неговите пораки, наводната жртва на актерот тврди дека тој е тој.

„Deadline“ пишува дека е позната и неговата замена. Хамер треба да биде заменет во филмот со актерот и поранешен модел Џош Духамел (48), сопруг на пејачката Ферги (45).

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi