ЛУКСУЗНА НЕДВИЖНИНА СО МАГИЧЕН ПОГЛЕД НА ОКЕАНОТ: Ѕирнете во домот на Лео Меси вреден 7.3 милиони долари!

16 август, 2021
320587_profimedia0608415246_ff

По првиот недвижен имот вреден 5 милиони долари, кој го купи пред нешто повеќе од две години, славниот фудбалер одлучи уште еднаш да се почести – овој пат станува збор за скап стан вреден неверојатни 7,3 милиони долари, кој се шири малку повеќе од петстотини квадратни метри, со скоро двесте квадратни метри тераса со панорамски поглед на океанот.

Апартманот содржи четири спални соби и четири бањи, а луксузната кула во која се наоѓа имотот има 6 базени, бања, директен пристап до плажа, фитнес центар, јога студио, детско игралиште, ресторан и вински бар.

<p>Proslavljeni fudbalre Leo Mesi počastio se još jednom luksuznom nekretninom u Majamiju.</p>
<p>Proslavljeni fudbalre Leo Mesi počastio se još jednom luksuznom nekretninom u Majamiju.</p>
<p>Proslavljeni fudbalre Leo Mesi počastio se još jednom luksuznom nekretninom u Majamiju.</p>
<p>Proslavljeni fudbalre Leo Mesi počastio se još jednom luksuznom nekretninom u Majamiju.</p>
<p>Proslavljeni fudbalre Leo Mesi počastio se još jednom luksuznom nekretninom u Majamiju.</p>
<p>Proslavljeni fudbalre Leo Mesi počastio se još jednom luksuznom nekretninom u Majamiju.</p>
<p>Proslavljeni fudbalre Leo Mesi počastio se još jednom luksuznom nekretninom u Majamiju.</p>
<p>Proslavljeni fudbalre Leo Mesi počastio se još jednom luksuznom nekretninom u Majamiju.</p>
<p>Proslavljeni fudbalre Leo Mesi počastio se još jednom luksuznom nekretninom u Majamiju.</p>
<p>Proslavljeni fudbalre Leo Mesi počastio se još jednom luksuznom nekretninom u Majamiju.</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi