Мадона ужива со 29 години помладото момче, а фановите ја критикуваа за еден детал

26 април, 2021
aef1eeae-0ae5-4fa1-aeed-bc536f236af2

Пејачката Мадона повторно е на удар на критиките. Нејзиното 29-годишно момче Ахламалик Вилијамс го прослави својот роденден во саботата.

По тој повод, Мадона објави компилација од заеднички фотографии.

“Среќен роденден, љубов. Ти благодарам што ми ги отвори очите. Како да објаснам како се чувствувам? Одиме да се ​​онесвестиме”, рече Мадона во изјавата.

Многумина беа привлечени од џоинтот што го пушеа. На една фотографија, Ахламалик пушта чад во устата на Мадона.

„Ова е непотребно“, „Мило ми е што си среќна, но пушењето е одвратно“, „Малку претеравте“, напишаа нивните следбеници.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi