Мајката на најбогатите девојки на светот се забавува во Мексико со 25 години помладо момче

4 јуни, 2021
kris-jenner-kris-dzener01-830x0

„Крис изгледа совршено, дури и помладо од своето момче хаха“, „Преубава е и згодна за своите години“, „Најстрогата менаџерка“, беа коментарите на обожавателите

Најпознатата мамаџерка на светот, Крис Џенер (65) е фотографирана во Кабо Сан Лукас, Мексико, со своето момче, Кори Гембл (40), кој е 25 години помлад.

Имено, познатата медиумска личност не е како другите дами кои се на нејзина возраст или постари и не пополнува крстозборки дома, туку ужива на одмор со своето младо момче.

Во таа прилика, Крис носеше бел лелеав фустан за плажа и плетена капа, а ветерот во еден момент и го крена фустанот и и ги откри долгите затегнати нозе.

Од друга страна, нејзиното многу помладо момче беше фотографирано во жолт шорц и со капа на главата, а може да се забележи дека тој не е во толку добра физичка форма за неговата возраст, па фановите велат дека тој „заокруглил“ „во последно време.

„Крис изгледа совршено, дури и помладо од своето момче хаха“, „Преубава е и згодна за своите години“, „Најстрогата мамаџерка“, беа коментарите на обожавателите, а нивните фотографии можете да ги видите во галеријата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi