Мајли Сајрус има ново момче? Славната пејачка е фотографирана со ПОЗНАТ музичар!

29 март, 2021
дечко

Американската пејачка Мајли Сајрус (28) ги разгоре гласините за нова врска со ексцентричниот музичар Јангблад (23) од Велика Британија.

Имено, Мајли беше фотографирана во многу блиско издание со помлад музичар во ресторан во Лос Анџелес, каде беа придружувани од пријатели.

Имаме нов пар на сцената? – прашуваат фановите по новите папарацо фотографии кои го обиколија светот.

Мајли не можеше да ги тргне очите, рацете и усните од Јангблад и продолжи да го гали и да му се смешка.

Јангблад ги потпираше нозете на Мајли додека таа играше со него, а фановите коментираа:

„Не е со него, нели?“, „Ликот е одвратен“, „Баш се најдоа“, „Јас сум толку воодушевен“, беа коментарите на обожавателите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris