Мајли Сајрус: „Ми се допаѓа формата на машката алатка, но жените се посекси“

24 јануари, 2021
мајли

Ако некој покажа што значи да се биде отворена книга, тоа сигурно беше пејачката Мајли Сајрус. Додека некои sвезди се обидуваат да го сокријат својот љубовен живот, оваа 28-годишна девојка веќе неколку пати искрено зборуваше за својата бисексуалност.

Сега, во новото интервју за Барстол Радио Сириус ХМ, таа откри зошто ги смета жените за „многу посекси“ во споредба со мажите. Никогаш не ја криела својата привлечност кон двата пола, а сега е многу појасно зошто малку повеќе ги преферира жените.

„Девојките се многу поубави. Сите го знаеме тоа “, рече Мајли за време на интервјуто. Иако некои мислеа дека тука застана со нејзиното мислење, таа влезе во оваа тема доста длабоко. Потоа додаде за машките гениталии.

‘Мислам дека многумина можат да се согласат дека скулптурите на пенисот се нешто прекрасно. Освен тоа, мажите навистина не ме интересираат. Го обожавам обликот на машките гениталии, изгледа навистина добро на масата ’, рече Мајли и шокираше многумина.

Спротивно на тоа, таа смета дека жените се подобри партнери. „Уживав повеќе во жените. Имам чувство дека честопати бев доминантна со мажите, а со жените се чувствував повеќе како жена “, е искрена пејачка која ја идентификуваше својата сексуалност како квир уште во 2015 година – терминот се користи како име за целата хомосексуална, бисексуална, трансродна и интерсексуална заедница на лица кои се гледаат себеси или ги живеат своите животи надвор од хетеро-патријархалните норми.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris