Мајли Сајрус во кратко здолниште, откри нешто повеќе од вообичаеното: „Полна месечина“ (ФОТО)

19 септември, 2021
pjimage-61_Lz108x4

Мајли избра блескава жешка облека за нејзиниот последен настап, а мини здолништето беше доволно кратко за да го открие нејзиниот задник при секое движење. Мајли уживаше во танцот, а нејзиниот гол задник не ѝ претставуваше проблем

Пејачката Мајли Сајрус (28) го започна својот настап во маица од нејзината легендарна серија „Хана Монтана“, која ја издигна до ѕвездите. Долго време се обидуваше да се ослободи од имиџот на слаткото, а во последните години успеа со провокативни настапи. На неодамнешниот настап, таа носеше фустан кој покажува повеќе кожа отколку што покрива, а за време на настапот го покажа задникот под прекратко здолниште со заводлив танц.

„Полна месечина“, напиша таа покрај фотографијата на која го крена здолништето.

Покрај светкавата црно-розова комбинација, Мајли избра соодветни светкави чизми над колена, што дополнително го зачини настапот.

Во последно време, таа избира рокерски „изглед“ со голем волумен на пократка руса коса и силна металик шминка.

Мајли, исто така, го вклучи и нејзиното познато „тверкање“, енергично мавтање со нејзиниот задник на кој врискаше публиката.

Заедно со огнената Мајли, пејачка стана и нејзината помала сестра Ноа (21), која исто така сака да позира и да настапува во жешки изданија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris