МАКЕДОНСКАТА ФОЛК ПЕЈАЧКА ТАТЈАНА ЛАЗАРЕВСКА ВО СЕКСИ ИЗДАНИЕ НА АВСТРАЛИСКИТЕ ПЛАЖИ

3 март, 2021
tatjana lazarevska

Иако роди два сина, фолк пејачката Татјана Лазаревска гордо ги истакнува своите долги манекенски нозе. Не крие дека сака да им се покаже на фановите иако е во пристојни години. Со малку напор и повеќе физичко вежбање може да се остане во одлична форма. И секако без целулит. А тоа најдобро го прави кога е на плажа, во комбинација со солена морска вода, како сега додека во Австралија е сè уште топло лето. Лазаревска со своите извајани нозе (не е фотошоп) може слободно да им конкурира и на професионалните манекенки.

“Нема тајни за ваквиот изглед, имам постојано добра волја да изгледам средено, секогаш сум во најдобро расположение кое не може дури да ми го уништи ниту самата корона која и во Австралија, за жал, беснее”, изјави пејачката.

Преземено од muzika24.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris