МАНЕКЕНКАТА ВО 48-МАТА ГОДИНА СЕ СЛИКАШЕ ТОПЛЕС! Објави фотографија од приватна јахта, годините ништо не ѝ можат!

3 август, 2021
2666807_profimedia0623081127_ls

Од самиот почеток на кариерата, моделот Хајди Клум ги освои модните писти и срцата ширум светот.

Важи за една од најубавите жени, па дури и на 48 -годишна возраст, ништо не се промени кога е во прашање нејзиниот изглед.

Имено, таа сега ги изненади сите кога на Инстаграм објави фотографија од јахтата на која позира топлес. Таа ги покри голите гради со рацете, додека извајаниот стомак беше во преден план.

„Ти ми ја ставаш најголемата насмевка на лицето, Том“, напиша таа во описот на фотографијата, а комплиментите само доаѓаа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi