Маријан Стојаноски ја покажа емотивната страна: Jaвно и честиташе роденден на сопругата, но и покажа колку пораснала наследничката (фото)

10 март, 2021
marijan stojanovski

Пејачот Маријан Стојаноски во јули претходната година стана татко на женско бебе и за првпат се резлизираа како родители со неговата сопруга Наташа Каранџулоска.

Парот доби ќеркичка за која го одбраа името Вероника.

Maријан не е премногу активен на социјалните мрежи, па нон стоп да објавува каде е и што прави.

Сепак, кога ја побара Наташа за сопруга и кога стана татко за првпат, овие радосни вести ги обзнани на својот „Фејсбук“.

Деновиве, македонскиот пејач ја покажа и својата нежна страна. Имено, неговата сопруга славеше роденден, а тој и приреди мало изненадување.

Имено, тој објави видео на кое и ја пее неговата песна „Роденден“ додека неговата сопруга игра со наследничката.

„Среќен роденден моја најмила“, напиша Стојаноски.

Тој исто така објави и неколку фотографии на кои тој и сопругата заедно со ќерката позираат, па покажа колку пораснала неговата наследничка.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris