Марјана Станојковска и Викторија Бекам имаат нешто заедничко (ФОТО)

12 април, 2021
еластичност

Еластичност на дело!

Не е тајна дека водителката и поранешна манекенка Марјана Станојковска обожава да танцува, па редовно вежна во просториите на познат танцов клуб во Скопје, од каде што споделува фотографии со своите следбеници на Инстаграм.
Танцувањето ме прави среќна“, и самата истакна во една своја обава на Инстаграм.

Сосема очекувано, следбениците на згодната водителка ги воодушеви фотографијата на која таа ги покажа своите гиманстичарски способности – дигајќи ја ногата високо!

Нешто слично на популарната дизајнерка Викторија Бекам, се сеќавате?

Преземено од ubavinaizdravje.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi