Марјана Станојковска изгледа бомбастично во панталони од кои дамите ќе бидат освоени на прва (фото)

26 мај, 2021
marjana

Познатата македонска Лото девојка Марјана Станојковска покрај кариерата како ТВ водителка, доста усешно функционира и заработува и како инфлуенсерка на Инстаграм.

Разни модни и козметички брендови преферираат таа да им биде заштитно лице и да им ги промовира новите производи пред следбениците.

Дека во тоа е доста успешна покажува фактот дека целиот Инстаграм профил и е преполн со вакви рекламни објави, што речиси дури и нема такви од приватноста.

Овој пат пред дамите сакаше да презентира пролетно летен стајлниг сочинет од бела маичка и беж панталони кои се вистински моден хит периодов.

Она што освојува од моделот е секси детаљот од ремени кај струкот што на Марјана и стои совршено!

Нема сомнеж дека таа е вистинскиот модел за да презентира нешто вакво бидејќи изгледа бомбастично!

Температурите надвор постојано растат, летото е пред нас, па допрва следуваат жешки бикини фотографии од секси Марјана.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi