Мaрјана Станојковска позираше во елегантен фустан во кој едвај и ги собра градите – пупките само што не ѕирнале (фото)

7 октомври, 2021
mar

Водителката Марјана Станојковска која со години е заштитно лице на „Лото“ изгледа позгодно од „7ца на Лото“.

Шармантна, згодна, атрактивна, професионална се само некои од епитетите кои и се препишуваат на македонската водителка која публиката има прилика да ја гледа секоја среда и сабота на Канал 5 телевизија.

Марјана важи за поангажираните водителки, па освен на ТВ екраните имаме прилика да ја гледаме и како водителка на разни настани, фестивали.

Без разлика во што е облечена,  долга тоалета, краток фустан, тренерки или пак во бикини, на Станојковска одлично и стои и ја истакнува нејзината фигура на која може многумина да и позавидат.

Водителката, како и повеќето јавни личности  има профили на социјалните мрежи, a нејзините повеќе од 112 илјади следбеници речиси секојдневно имаат прилика да ја гледаат во разни изданија и да остават коментари позитивни коментари под фотографијата.

Така беше и овојпат кога водителката позираше во фустан во кој повеќе открива од што покрива и ги покажа своите телесни атриби, посебно на горниот дел од телото, односно градите кои едвај да ги собра во ова елегантно издание на водителката, па за малку да ѕирнаат и пупките.

Русокосата убавица позираше во различни пози, исправено и од страна, а фокусот падна на нејзините разголени гради кои обожователите, следбениците имаа прилика да ги видат од сите страни.

За објавата, Марјана доби над 6000 лајкови, а нејзините следбеници ја опсипаа со жешки коментари: „Пожар“, „Гледам супер Бинго“, „Секси“, „Прекрасна“, „Божееее колку си прекрасна и совршена. Заљубен сум до небо и назад.“ се само некои од коментарите.

Ќе се согласите дека Марјана изгледа позгодно и од „7ца на Лото“.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris