Мажите ја опсадуваат, а жените ja плукаат на социјалните мрежи: Оваа позната убавица тврди дека води љубов 11 пати на ДЕН!

17 март, 2021
905979_sadghgj_ls

Мојот последен дечко издржа пет месеци пред целосно да го уништам

Британската старлета Трејси Кис не престанува да привлекува внимание, а кога во една ТВ-емисија призна дека е зависник од секс и дека понекогаш доживува 11 оргазми дневно, интернетот гореше со разни коментари.

Трејси која тврди дека нејзината зависност од водење љубов е предизвикана од хормонален дисбаланс.

„Поради високото либидо, имам многу проблеми да ги задржам момците. „Моето последно момче издржа пет месеци пред целосно да го уништам“, признава Трејси.

„Кога станува збор за мастурбација, го правам тоа најмалку два или три пати на ден. Добро е што работам од дома, па имам време за „игри“ во кревет “, вели таа и продолжува:

„Кога не доживеам барем една кулминација во текот на ноќта, јас сум лошо расположена и нервозна. Најсреќна сум во деновите кога имам 11 оргазми на ден “.

„Мажите не ме разбираат целосно. Тие мислат дека не успеале затоа што не можат да ме задоволат до крај, но не сфаќаат дека вистината е сосема поинаква: токму затоа што тие се многу добри во кревет, сè повеќе ми се допаѓа и повеќе сакам “, објаснува Трејси.

Откако се појави во емисијата на англискиот канал Е4, Трејси се најде под оган на социјалните мрежи.

„Таа жена рече дека сака секс и дека има 11 оргазми на ден. Сега и мојот дечко го очекува истото од мене “, гласеше еден од коментарите на лутите жени, а една дама изјави:

„Се чини дека е „лесна“, не сакам некој да ме поврзува со такви луѓе“.

Исто така, многу коментатори ја обвинија Трејси дека стори сé за да привлече внимание, како и дека е очигледно егоцентрична.

Од друга страна, мажите го преплавија профилот на Трејси на Instagram со пораки, а главно ја прашуваат за нејзиниот телефонски број и сакаат да ја запознаат.

„Мораме да престанеме да го гледаме целиот пол со истите очи. Време е да престанеме да се споредуваме и да го прифаќаме фактот дека сите сме различни и тоа нè прави луѓето какви што сме “, заклучи Трејси Кис.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris