„МЕГАН ПОВТОРНО ЌЕ СЕДНЕ ПРЕД ОБЈЕКТИВОТ НА КАМЕРИТЕ“ Овојпат нејзиниот свекор ѝ е на мета

20 мај, 2021
profimedia-0473229185

Интервјуто со Опра беше само загревање

Палатата допрва треба да се опорави од бомбастичното интервју од Сасексови со Опра Винфри на почетокот на март оваа година, а Меган Маркл веќе подготвува ново. Според списанието „ New Idea “, 39-годишната поранешна актерка, во своето прво интервју со нејзиниот сопруг, принцот Хари, кој е три години помлад, само подготвуваше терен за нејзиното соло гостување, во која еден член на семејството ќе биде мета.

„Сите знаеме дека Меган од време на време сака да фрла бомба во медиумите и да привлече внимание кон себе, секако на штета на кралското семејство. Таа во моментов им кажува на своите пријатели дека принцот Чарлс ќе ја отстрани од семејниот албум, така што нема проблем повторно да седне пред камерите и официјално да објави дека и нејзината ќерка нема да биде дел од тоа семејство, изјави неименуван извор за медиумите. На врвот на црната листа на Меган се наоѓа нејзиниот 72-годишен свекор.

Но, истиот извор откри дека Меган не е ништо подобро рангирана ниту на списокот на Чарлс. Идниот британски крал не ѝ простил на американската снаа за шокантните обвинувања за расизам во семејството, а можноста тој да не може да ја има посакуваната врска со неговата идна внука дополнително го разбесни.

„Чарлс очајно сака да воспостави квалитетна врска со децата на Хари, особено со неговата внука која треба да пристигне наскоро. Тој секогаш сакал да има ќерка и во својата идна внука гледа можност да ја исполни долгогодишната желба“, рече изворот, кој додаде дека новото интервју на поранешната актерка треба да се случи некаде на лето, по раѓањето на ќерката чие доаѓање со нетрпение се чека.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi