Мет Дејмон продава луксузна вила за 21 милион долари: Нема да ви се верува како е уредена!

23 јануари, 2021
мет

Холивудскиот актер Мет Дејмон ја продава својата вила во Лос Анџелес за 21 милион долари.

Филмската sвезда продава имот во познатата Пацифичка палисада, што го купи во 2012 година за 15 милиони долари.

Имотот се протега на околу половина хектар, а куќата е над 1.000 квадратни метри со сите погодности што може да ги има холивудски дом за славни.

Kuća Met Dejmona

Вилата има 7 спални соби, 10 бањи, базен, теретана, сауна, центар за масажа, визба за вино.

Во дворот има и езеро со риби кои, за кои се вели дека носат среќа.

Kuća Met Dejmona
<p>Holivudski srcelomac odlučio je da se seli sa svojom porodicom iz Los Anđelesa</p>
<p>Holivudski srcelomac odlučio je da se seli sa svojom porodicom iz Los Anđelesa</p>
<p>Holivudski srcelomac odlučio je da se seli sa svojom porodicom iz Los Anđelesa</p>
<p>Holivudski srcelomac odlučio je da se seli sa svojom porodicom iz Los Anđelesa</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris