Милионерката и нејзиното момче се фалат со нејзиниот задник, а сега таа се пофали и со тајната на нејзината совршена фигура

12 мај, 2021
Screenshot_5

Кортни Кардашијан позираше за Instagram профилот на својата веб-страница Poosh во танга, а објавен е и напис за нејзината рутина за постигнување на обликот на задникот каков што има таа.

Кортни Кардашијан (42) често позира така што нејзината бујна позадина е во преден план, а сега откри со какви вежби успеала да го обликува.

Фотографија од ријалити ѕвездата во црно бикини чија танга е објавена на Instagram профилот на Куртни.

„Има причина зошто Пилатесот стана нејзин омилен начин за вежбање. Го замоливме нејзиниот инструктор Џеси О’Хара да сподели неколку нејзини рутини за позаоблен задник“, се вели во описот на сликата.

Веројатно ова ги поттикна многумина да отидат на страницата Poosh и да видат какви вежби прави Кардашијан, а можете да ги проверите тука.

Патем, фотографиите од задникот на Кортни често ги споделува нејзиното момче, музичарот Тревис Баркер (45). На фановите им се допаѓа, но некои ги критикуваат дека претеруваат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi