Мирисајте како да сте од кралското семејство! Еве еден парфем кој убавата КЕЈТ МИДЛТОН го користи со години!

5 февруари, 2021
kejti

Кога Кејт Мидлтон се омажи за принцот Вилијам, наводно била маѓепсана од мирисот на свеќи што гореле во палатата Вестминстер. Освен неа, се чини дека една британска марка парфеми и домашни миризливи свеќи ги освои сетилата на многу членови на кралското семејство, имајќи предвид дека Меган Маркл го носи овој парфем во сите прилики.

„Мирисите ми се омилена работа, толку многу што ако ја напуштам куќата и не ставам парфем, ќе се свртам и ќе одам дома“, рече Меган Маркл уште во 2016 година.

Потоа објасни дека менува неколку парфеми на британскиот бренд, парфеми Џo Malone, London Wild Bluebell Cologne и Wood Sage & Sea Salt Cologne.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi