МОЈАТА ВЕНЧАВКА ЌЕ ТРАЕ НЕКОЛКУ ДЕНА! Парис Хилтон откри детали за венчавката каква досега не сте виделе

21 август, 2021
Screenshot_6

Се чини дека Парис ќе има доволно време да смени многу аутфити. Имено, таа откри дека ќе промени 10 комбинации на облека

Парис Хилтон ги откри деталите поврзани со венчавката со нејзиниот вереник Картер Реум, а очигледно таа планира венчавка како од бајките.

– Ќе биде како тридневна афера. Имам многу испланирано – рече Парис за време на гостувањето во шоуто „The Tonight Show“.

Се чини дека Парис ќе има доволно време да смени многу аутфити. Имено, таа откри дека ќе промени 10 комбинации на облека, со оглед дека венчавката ќе трае неколку дена. Како што додаде, нејзиниот иден сопруг не е некој што бара премногу, па веројатно нема да се преслече толку пати.

Целата венчавка ќе се снима, па фановите ќе имаат можност да го видат комплетниот процес на церемонија и забава. Ќе излезе како документарна серија „Заљубената Парис“.

– Мојот претходен документарен филм „Ова е Парис“ заврши на убав начин, но сакам моите обожаватели да видат дека на крајот добив среќен крај и го најдов мојот принц од бајките – рече Парис.

Парис посочи дека планирањето венчавка е стресен процес, и дека фустанот е единственото нешто што го завршила досега.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi