МОМЕНТОТ КОГА ТОЈ ЈА МАЃЕПСАЛ: Никој не помисли дека ќе слушнат вакви ПРОВОКАТИВНИ зборови од една принцеза!

11 септември, 2021
kate-middleton-princ-william

Љубовната приказна за принцот Вилијам и неговата сопруга Кејт Мидлтон им е позната на сите, но сега во јавноста се појавија детали кои опишуваат моменти дури и пред Вилијам и Кејт воопшто да се во врска.

kate middleton, princ william

Имено, експертите за читање усни открија интересна изјава со која Кејт го опиша Вилијам кога го виде на церемонијата на дипломирање во Воената академија Св. Ендрјус. Вилијам облечен во церемонијална воена униформа веднаш ја маѓепса Кејт, а пет години подоцна парот се венча.

Во тој момент, досега скоро непознат за јавноста, тој деновиве се најде во центарот на вниманието кога се појави интересно откритие за зборовите на Кејт од таа церемонија.

Кејт потоа му рекла на Вилијам „Ми се допаѓа униформата, таа е многу, многу секси“, што е нешто сосема неочекувано за Кејт и изненади многумина. Меѓутоа, иако тој момент беше пресуден за Кејт, таа наводно го маѓепсала Вилијам со еден од нејзините модни избори, провокативен фустан по појавата после која Вилијам повеќе не го тргна погледот од неа.

kate middleton, princ william

Односот на идната кралска двојка не одеше без проблеми цело време. Двојката дури и раскина неколку недели на почетокот на врската, но наскоро се смирија. Додека беше на патување во Африка во 2010 година, Вилијам ја запроси Кејт, и тие се венчаа на голема церемонија една година подоцна, каде присуствуваа избрана група славни личности како Дејвид и Викторија Бекам, Гај Ричи и Марија Тестина и Елтон Џон.

Војводата и војвотката од Кембриџ неодамна ја прославија десетгодишнината од бракот, а овие денови тие се враќаат на своите официјални кралски должности по летните одмори поминати со нивните семејства.

kate middleton, princ william
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi