МОНИКА БЕЛУЧИ ДОЛГО ВРЕМЕ ГИ КРИЕШЕ ЌЕРКИТЕ: Еве како изгледаат децата на една од најубавите жени на светот!

28 август, 2021
profimedia-0619265535

Дури и птиците на гранката знаат дека познатата актерка Моника Белучи е една од најубавите жени во светот, а нејзината убавина ја наследија нејзините ќерки Дева (16) и Леони (11), кои ги доби од бракот со актерот Винсент Касел.

Ако се прашувате како изгледаат ќерките на една од најубавите жени во светот, одговорот е прилично едноставен – тие се слика и прилика на мама.

monica belluci i vincent cassel s obitelji

Додека се обидуваа да ги заштитат од очите на јавноста, папараците последен пат ги уловија во италијанскиот град Портофино каде заедно уживаа на одмор.

Тие беа фотографирани во опуштени изданија – без шминка и специјална фризура, а во една серија фотографии помладата сестра прави фотосесија за постарата.

Дева дефинитивно привлекува најголемо внимание бидејќи е постара и се облекува попредизвикувачки.

Да потсетиме, неодамна 16-годишното црномуресто девојче се појави на насловната страница на француското издание на списанието „Elle“.

Несомнено е дека долгата коса, затегнатиот нос и овалното лице се победничката комбинација за нејзината манекенска кариера, која, по сите претпоставки, оди по нагорна траекторија.

Моника Белучи беше во брак со Касел од 1999 до 2013 година, па дури и по разводот тие останаа во љубезна врска токму поради децата.

Погледнете повеќе фотографии од прекрасната Дева и нејзината помала сестра во галеријата подолу:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi