МОНИКА БЕЛУЧИ ГОЛА ВО КУЈНА: Познатата убавица го воодушеви Светот во најсекси издание досега! (ФОТО)

28 април, 2021
monika-beluc-i-fest-17-stefan-stojanovic-04

Кога најубавата жена на Светот подготвува шпагети…

Една од најубавите жени на Светот, Моника Белучи и на 56 години предизвикува исто воодушевување како и во првите денови од нејзината актерска кариера.

Непотребно е да се зборува за нејзината безвременска природна убавина, но не и за новата слика што ја објави на Instagram, а изгледа божествено.

Познатата убавица позираше за насловната страница на едно списание, а позираше во црна секси долна облека во кујна подготвувајќи шпагети.

Ова е сигурно издание на прекрасната Моника што сѐуште не сте ја виделе, а доколку некогаш сте ја замислиле зад шпоретот, еве ви можност да видите како изгледа.

Сликата е во црно-бело, а италијанската филмска дива ги воодушеви следбениците со својот изглед!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi