„МОЖАМ ДА ПРАВАМ ШТО САКАМ“: Меган во налет на бес ѝ рекла на кралицата да умре?

8 април, 2021
Screenshot_2фсф

„Таа им даде шанса да прават што сакаат. Тие добија одреден степен на слобода. Ним им беше кажано ‘еве ти прва влезница, одбери ја земјата во која сакаш да одиш, ние ќе те поставиме како младински амбасадори за Commonwealth. Дури и на Меган ѝ рече да продолжи да глуми ако сака. Фер кон кралското семејство, фер кон кралицата што им даде можност да одат каде сакаат “, рече биографот Ендру Мортон, кој ги објасни односите меѓу Сасекс и 94-годишната кралица Елизабета Втора во неодамна емитуваниот „Royalty Obsessed“ . И иако гореспоменатите обвинувања дека британскиот владетел бил повеќе од фер кон нејзиниот внук и неговата сопруга, како што потврдија Меган и Хари во бомбастичното интервју со Опра Винфри, односот помеѓу 39-годишната војвотка и бабата на нејзиниот сопруг, според писател за „National Enquirer“ гореспоменатиот медиум еднаш изјави дека има жестока дебата во која Меган посакала да почине кралицата.

Meghan Markle

„Меган направи драма и ѝ рече на кралицата да умре. Таа и ’потенцираше дека може да прави што сака“, изјави неименуван извор за National Enquirer минатата година, објаснувајќи дека меѓу Меган и Елизабета Втора избувна голема расправија. Причината за ова беше желбата на Сасекс за независност и поголема слобода, што на крајот го постигнаа со ненадејно напуштање на семејството на почетокот на минатата година. На сето ова претходеше наводна расправија во која сопругата на принцот Хари не се воздржуваше или ги избираше зборовите кои и ги упатуваше на кралицата.

Meghan Markle

Покрај тоа што на грд начин ја навреди најдолговечната британска кралица, Меган беше дополнително осудена од другите членови на семејството затоа што Елизабет, поради нејзината возраст, беше во прилично лошо здравје, па расправијата со Меган, според изворот, понатаму ѝ го оштетило здравјето. Но, и покрај тврдењата на изворите, барем кога станува збор за јавни настапи, ниту Меган ниту кралицата досега не дадоа никакви индикации за тоа како навистина се случила ваква кавга. Покрај тоа, во посета на Опра, 39-годишната девојка зборуваше за кралицата во позитивен контекст без да даде никакви индиции дека имала конфликти со неа.

Meghan Markle
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris