Мрежни чорапи, градници и секси поза: Позната манекенка во шестата деценија покажа зачудувачка фигура (ФОТО)

28 март, 2021
цапки

Иако веќе е длабоко во својата шеста декада, манекенката Паулина Поризовка со своето совршено тело ги остава сите без здив.

Со новата фотографија, оваа прославена манекенка ја „запали“ фантазијата кај мажите, а на нејзиното згодно и извајано тело можат да и завидат многу помлади девојки.Чорапи, градници, гаќички и потпетици предизвикаа бројни реакции кај нејзините обожаватели, додека во описот, оваа 55-годишна манекенка ја објасни целта на своето провокативно позирање:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris