Бред Пит ги изненади обожавателите со еден детал, мислењата се поделени

26 април, 2021
profimedia-0607903813

Со оглед на тоа што оваа година актерот не беше номиниран во ниедна категорија, коментаторите не разговараа за неговите улоги, туку за неговиот физички изглед.

Актерот Бред Пит е познат со децении како едно од најзгодните момци во светот на познатите. На синоќешното 93-то доделување на Оскарите, тој се појави како презентер во категоријата најдобра споредна женска улога, и ја подари златната статуетка на јужнокорејската актерка, 73-годишната Јун Југх-џунг.

Но, со оглед на тоа што оваа година актерот не беше номиниран во ниедна категорија, коментаторите не разговараа за неговите улоги, туку за неговиот физички изглед. И овој пат, мислењата се поделени. Кога станува збор за облеката, 57-годишниот актер играше безбедно – класичен црн костум е нешто во кое повеќето мажи изгледаат елегантно и привлечно, а со тоа и еден од најпосакуваните актери во светот.

Сега е лесно да се претпостави дека облеката не била предмет на дискусија, туку фризурата на Бред, поточно репчето кое популарно се нарекува „Man Bun“. И додека некои обожаватели пишуваат дека актерот никогаш не изгледал попривлечно, други коментираат дека неговата нова фризура не изгледа толку добро и дека изгледа помалку мажествено со тоа.

Имено, овогодинешната добитничка на Оскар, горенаведената јужнокорејска актерка, не можеше да го сокрие задоволството што златната статуетка и ја подари токму шармантниот Бред Пит. „Господине Бред Пит, конечно! Драго ми е што ве запознав “, прокоментира видно возбудената Јун Југх – џунг.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi