Еве како ќе изгледаат овогодинешните Оскари

22 март, 2021
99a16a5f-c2c2-41f2-935d-8d5d228ea494

Последните недели се шпекулираше за тоа како ќе изгледа церемонијата на доделување Оскари, која е одложена за април поради пандемијата.

И додека некои тврдат дека многу може да се направи и преку апликацијата Зум, во некоја ограничена варијанта на доделувањата, се чини, тоа ќе биде интимна церемонија на која ќе присуствуваат сите номинирани. Variety пишува дека бројот на гости и презентери ќе биде ограничен.

Секој присутен ќе биде тестиран, а Зум не доаѓа предвид, продуцентите рекоа: „Ќе се потрудиме сите присутни да имаат безбедна и пријатна вечер, но ова важи и за милиони љубители на филмот ширум светот. Убедени се дека виртуелниот пристап ќе го намали тоа“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris