Холивудските ѕвезди кои својата кариера ја започнале со филмови за возрасни!

4 февруари, 2021
883267_wree_ls

Иако сега имаат брилијантни холивудски кариери на кои многумина би и позавиделе, патот до славата не бил лесен за некои актери. Пред да се појават во светски хитови, некои од нив прво имаа улоги во филмови за возрасни.

Две години пред да се појави во хит филмот „Маска“, убавата актерка Камерон Дијаз наводно снимила порно филм со садомазохистичка тема, во кој имало дури и сцена од групен секс.

Иако веќе долго време не се знаеше за тоа, на Интернет се појавија фотографии од контроверзниот филм, а Камерон го тужеше човекот што ги објави.

Порнографскиот филм снимен од актерот Силвестер Сталоне беше објавен за италијанскиот пазар, кога актерот се прослави со филмот „Роки“.

Оние што го гледале овој филм, тврдат дека во тој филм нема толку многу експлицитни сцени, а некои дури изјавуваат дека биле исфрлени за да не се загрози неговата кариера, која во тоа време се зголемувала.

Славниот актер наводно добил 200 американски долари за филмот за возрасни „The Party at Kitty and Stud’s “ и се согласил на улогата бидејќи, како што подоцна се правдал, бил сиромашен, гладен и бездомник.

Пред да стане „Конан“, а подоцна и „Терминатор“, а потоа и политичар, славниот актер Арнолд Шварценегер учествуваше на фотографија за магазин за геј порно.

Иако многумина сметаат дека овие фотографии се уметнички, долго време се шпекулираше дека Шварценегер учествувал и во геј порно филм.

Ѕвездата на сериите „Х-датотеки“ и „Калифорнија“, Дејвид Духовни, имаше улога и во порно филм наречен „The Red Shoe Diaries “.

Актерот подоцна заврши на рехабилитација, поради неговата зависност од секс и порнографија.

Познатиот актер во воените вештини Џеки Чен го сними порно филмот „All In The Family“ уште во 1974 година, во кој негова партнерка беше тогаш популарната кинеска порно актерка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi