Ова е урнебесно: Омилениот Face од „Сексот и Градот“ откри сѐ за сцената на која многумина со насмевка се присетуваат

25 април, 2021
1448844

И додека целиот свет со нетрпение чека Крис Нот да ја смени својата одлука и да се врати на средбата на тимот од серијата „Сексот и градот“, овој пат наречен „And Just Like That…“ кој ќе ги следи животите од главните ликови кои сега имаат педесетина години и се обидуваат да најдат рамнотежа помеѓу љубовта, пријателствата и кариерите, тој се сеќава на смешните сцени кои со убаво ги снимал низ годините.

Фановите на серијата „Сексот и градот“ веројатно би можеле одново и одново да гледаат епизоди од популарната серија која нѐ воодушеви кон крајот на 90-тите и раните 2000-ти. И додека со нетрпение ја очекуваме старата екипа, со некои модификации, повторно обединување и снимање на десет нови получасовни епизоди, Mr. Big, или Facе, кој го игра Крис Нот, се присети на легендарните сцени што ги сними.

Chris Noth i Sarah Jessica Parker - 'Seks i grad'

За жал, Нот, барем засега, не се враќа на нови епизоди, но обожавателите ширум светот сепак се надеваат дека љубовта на Кери Бредшо ќе го промени неговиот ум. Дотогаш, останува да гледаме стари епизоди, но и да посветиме посебно внимание на неговите омилени продолженија.

‘Најдобро ми беше кога пушти ветер во кревет. Јас инсистирав да го направам звукот за моментот да изгледа автентичен, бидејќи јас сум експерт за прдежи. Таа сцена беше одлична затоа што Кери се обиде да ја стави главата под прекривките и јас реков: „Не, не го прави тоа, таму е најлошо“, се присети Крис Нот за време на гостувањето во емисијата на Кели Кларксон.

Chris Noth i Sarah Jessica Parker - 'Seks i grad'

И додека поголемиот дел од таа сцена ги насмеа луѓето, Face сепак ја сака онаа во која тој и Кери паднаа во езерце во Централ парк во Њујорк. ‘Уживав кога паѓав со неа во езерцето во Централ Парк. Таа сцена беше снимена во еден обид, така што имавме само една шанса. Беше прекрасно. ‘

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi