СЛАВНИТЕ АКТЕРСКИ БЛЕСКАА НА SAG НАГРАДИТЕ: Еве како изгледаше ЦРВЕНИОТ тепих на Инстаграм! (ФОТО)

6 април, 2021
profimedia-0299494738

Секоја беше уникатна …

Иако поради целата ситуација околу вирусот, не можеше да се одржи во живо, 27-мото доделување на “Screen Actors Guild Awards” се одржа онлајн. Секако, славните актерки не ја пропуштија можноста да се подготват за црвениот тепих, дури иако тој беше на социјалната мрежа Инстаграм.

Доделувањето на SAG 2021, секако беше виртуелно и се одржуваше преку Zoom, како и Златниот глобус, но нема сомнение дека дамите блескаа и овој пат.

Која креација ви се допаѓа најмногу?

1. Никол Кидман во фустан на Armani

2. Виола Дејвис во фустан од Louis Vuitton

3. Глен Клоуз во фустан на Oscar de la Renta

4. Кери Вашингтон во фустан од Etro

5. Ања Тејлор-Џој во фустан на Vera Wang

6. Ел Фенинг во фустан од Gucci

7. Џилијан Андерсон во фустан од Dolce and Gabbana

8. Хелен Мирен во фустан од Badgley Mischka 

9. Ема Корин во фустан од марката Prada

10. Синтија Ериво во фустан од Alexander McQueen

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi